


99 000 ₴
Генератор Fogo F8001ISA (6,8 кВт) - портативний генератор з бензиновим двигуном Rato R 420 D-Vi номінальною потужністю 6,8 кВт (максимальна потужність: 7,5 кВт) на однофазний струм. Пристрій відноситься до серії агрегатів з інверторним регулюванням напруги. Крім того, ці агрегати дуже мобільні завдяки конструкції. F8001ISA (6,8 кВт) оснащений синхронним генератором із класом захисту IP23, таким чином захищений від випадкового дотику пальців і бризок води під будь-яким кутом до 60 ° від вертикалі з кожного боку. генератор оснащений функцією економії палива шляхом автоматичного зниження обертів залежно від падіння навантаження. Пристрій має можливість з'єднання двох агрегатів для створення однієї генераторної установки подвійної потужності. Додатково генератор має функцію зарядки акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 6.8 кВт |
| Номінальна сила струму | 29.6 А |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 7 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 кг |
| Висота | 685 мм |
| Довжина | 870 мм |
| Ширина | 725 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Rato R 420 D-Vi |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 20.3 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 2.6 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |